Deniz Yıldızı 948. Bölüm 24 Ocak 2014 Fox Tv

gulox | 22:21 | 0 yorum
Deniz Yıldızı 948. Bölüm 24 Ocak 2014 Fox Tv Deniz Yıldızı Full izle, Deniz Yıldızı Dizi Müziği,Deniz Yıldızı Dizisi,Deniz Yıldızı Fragmanı,Deniz Yıldızı izle,Deniz Yıldızı Son Bölüm izle,Deniz Yıldızı Yeni Bölüm izleDeniz Yıldızı 948. Bölüm 24 Ocak 2014 Fox Tv Fragmanı Özeti izle Fragmanı Özeti izle,Türkiyeden ve Dünyadan Deniz Yıldızı Dizisi fragmanı Tvdenizyildizi.blogspot.com ayrıcalığı ile izleyebilirsiniz. Deniz Yıldızı Dizisi fragmanı geniş özet görüntüleri video olarak eklenmektedir. 24 Ocak 2014 günü Fox Tv kanalında ekranlara gelen Deniz Yıldızı 948. Bölüm 24 Ocak 2014 Fox Tv programını sorunsuz bir şekilde sitemizde izleyebilirsiniz. 
Deniz Yıldızı (Türk Drama) yapımcılığını Focus Film'in üstlendiği hafta içi her gün FOX TV'de saat 19:15'te oynayan günlük televizyon dizisidir. Dizi 2009 yılında başlamıştır ve halen 5. sezonu yayınlanmaktadır.
Deniz Anadolu'daki bir kasabadan üniversite okumak için Ankara'ya gelir. Babasının yanına yerleşir; fakat babasını annesinin bir yakını olarak bilmektedir. Zengin ve faklı bir ortama gelen Deniz, saf ve temiz kalpliliğiyle o zengin ortama uyum sağlamaya çalışır.
Genç bir kızın idealleri ve hayalleri peşinde yalnız başına koşmasını anlatan Deniz Yıldızı izleyenlere pembe dizi tadında bir hikaye sunuyor.

Deniz Yıldızı Oyuncuları
Serhat Nalbantoğlu -> Bahri, Meltem Baytok -> İkbal, Başak Akbay -> Pelin, Tuan Tunalı -> Özgür, Güneş Emir -> Deniz, Cantuğ Turay -> Melih, Emre İğdemir -> Ozan, Tolga Tecer -> Mustafa, Volkan Murat Benli -> Celal, Lale Başar, Koray Erkök, Zerrin Epikmen, Artemis Karaman, Begüm Topçu, Çağdaş Serter, Yıldırım Şimşek, Nermin Uğur, Salih Taşçı

, , , , , , ,

Category: , , , , , , ,

0 yorum